Sezona skončila

Ligový příběh ročníku 2018 / 2019 je u konce. Každá pohádka jednou končí, otázka je ale zda má tahle šťastný konec. To se totiž ještě neví. Momentálně běží závěrečné titulky a stejně jako v Marvelovkách je dobré si počkat na postcredit scénu.

V té víme děj. Volejbal Brno se utká v baráži o extraligu s Benátkami nad Jizerou. Na toto kontroverzní téma tu ale psát nechci, článků na netu je spousta a já nechci vířit vody ještě víc, než jsou. Jen jedno chci říct. Jako kamaráda, hráče a kapitána letošního BlackVolley Beskydy se mě před finále mnoho lidí ptalo, jak to bude probíhat. Jestli jim to pustíme apod. Odpovídal jsem vždy stejně a za tím si stojím i teď. My Brno porazit chtěli! A to moc. Žádné vypouštění hry se nekonalo, kdo se byl podívat, viděl, že jediné, co teklo byly nervy. Sypání, hecung a podobné slasti volejbalu byly přítomny a někdy to bylo snad i za hranou. Je to holt i hra psychiky. Takže NE, nikdo nic nevypouštěl a vzhledem k daným možnostem si myslím, že to byl dobrý sport. A o to šlo.

Teď už v poklidu v kavárně Brňákům naopak fandím. Aby se do našeho klubu dostala extraliga, to by bylo fajn. Bude to jen začátek, potom vybudovat celé zázemí, sehnat hráče, … To teprve bude show pro vedení. Ale věřím, že se to podaří.

Pokud bych měl nějak hodnotit sezonu, nedělá se mi to lehko. Vzhledem k rozdaným kartám si ale myslím, že jsme dosáhli na nejlepší umístění, co jsme dosáhnout mohli. V tomhle směru máme tedy splněno.

Hráčsky jsme se posunuli. Mladí kluci si zkusili, co znamená být stabilně v základu první ligy a že ten level je zase výš. Přáteláky a pohár s extraligovou Ostravou byl zážitek, dobrej volejbal.

A já osobně su rád, že jsem to vydržel a doufám, že té hře budu moci ještě co nabídnout i v sezoně příští. 😊

Ahojte

Jumbo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: