Na Olympiádě zatím válíme

Den třetí jsme zakončili stylově s valašským frgálem ze Zlína. Slivovicu že prej kluci nechtěj. 🙂 Výhra 2:0 nás poslala na ubytování s příjemným pocitem čtyř výher. Ráno nás čekají kucí z Prahé. Tudíž důsledná večerka a sázka s trenéry o jejich rapový pokus zpěvu při případné medaili dala závdavek hezkým snům. 🙂

Tým Moravskoslezského kraje na Letní Olympiádě dětí a mládeže 2019 v Liberci.

Den 4

Po vydatné snídani jsme místním shuttlebusem dojeli na halu Dukly Liberec, kde sportujeme. Natěšení na tým z hlavního města. Kluci pochopili přání trenérů, že sportovec umí vyhrát i se slušným a pokorným chováním. A první set jsme vzali opravdu zodpovědně. Tedy až do stavu 21:10 pro nás. Opět se ukázalo, že ani takový rozdíl nestačí ke klidu, pokud hráč není důsledný ve všech činnostech a momentech hry. Nechali jsme Prahu se rozehrát a set nakonec skončil upoceně 25:19. To se promítlo i do startu druhého setu. Najednou jsme za kratší provaz tahali my. A to celý set. Změna nahrávačů a zlepšená přihrávka výborného pražského servisu nám umožnila set otočit přesně tam, kde bylo třeba. Za stavu 20:20. Dokázali jsme si, že koncovka je o odvaze a kdo se bojí s**e v síni. Výhra 25:22. Velká gratulace opravdu celému týmu – hrajícím, střídajícím, i nehrajícím, ale fandícím, jak někde na stadionu.

Fandíme holkám!

Po obědě jsme šli společně podpořit naše děvuchy, ale ani náš zpěv a fandění jim bohužel nepomohlo k vítězství nad domácími. Pro potvrzení prvního místa ve skupině jsme vyšli vstříc Karlovým Varům, kteří si na nás brousili zuby s lázeňskou oplatkou v jedné a minerálkou v druhé ruce. Evidentně se jim to osvědčilo, protože naše kluky zaskočili a najednou bylo na ukazateli skóre 1:0 na sety pro Vary. Pan trenér Jumbo a pan trenér Pája museli i trošku zvýšit hlas a přemluvit kluky k hraní třech setů. To se povedlo a vítězstvím 2:1 jsme si zajistili první flek v tabulce B.

O půl sedmé večer nás čeká čtvrtfinálové utkání proti celku z Královehradeckého kraje. Schladíme se v místním koupališti a jdeme na to! Držte nám palce.